כיסויים למנועיות: כיסוי החלקים הרגישים לפגעי השמש, הגשם והרוח יעזור לחלקים להחזיק מעמד זמן רב יותר. הכיסויים צריכים להיות מותאמים בדיוק כלי השיט. בדיוק לצורך המוגדר. כיסויים לוינצ'ים, לפיאנו, לפתחי ההאטצ', לאסדת ההצלה, למנוע הדינגי ועוד – כיסוי מדוייק של החלקים – יגרמו להנאה מכלי השיט לאורך זמן.

קשתות: תמיד שואלים אותנו מה מתאים למה? קשתות לכיסוי או כיסוי לקשתות? התשובה היא שפעם כך ופעם אחרת. ברגע שנגיע לכלי השיט - נדע מה קיים ומה נדרש, ונבצע את העבודה הטובה ביותר. נייצר את קשתות הבימיני, הספרייהוד או כל אלמנט אחר נדרש, או לחלופין נייצר עבורך את הכיסוי הנדרש לפי קשתות קיימות. הקשתות, כמו גם הכיסויים – מיוצרים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בחומרים מתקדמים, ובהתאמה מלאה.

בימיני ספרייהוד - כיסויי צל / סככות צל: לפעמים יש צורך בכיסוי קטן בלבד על מנת לאפשר ריאות מקסימלית, לפעמים יש צורך בכיסוי גדול ככל הניתן להגנה משמש וגשם בזמן העגינה ובהפלגות הארוכות. הכל תלוי בפרופיל השימוש בכלי השיט. אנחנו מקשיבים ומבינים את הצורך המדויק, ונתפור את הכיסוי שמתאים במדוייק עבורך. 

BIMINI - סככת להצללת הקוקפיט: על גבי קונסטרוקצית נירוסטה מבד אקרילי עם הגנת UV או אולי מרשת צל (שתי שכבות הכוללת שיכבת אלומניום להחזרת הקרינה)


2all - בניית אתרי אינטרנט